Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Aplikácie / Zasmejte sa s novinkou pre iPhone

 

Keďže to za oknom nie je žiadna sláva, rozhodli sme sa okoreniť tieto dni očakávania jari novou iOS aplikáciou. Aplikácia, ktorú Vám chceme predstaviť má názov, ktorý naznačuje, že jej funkciou je šírenie zábavy a smiechu.

Hádate správne!

Aplikácia Vtipko, ktorá Vám umožňuje oddýchnuť si a zasmiať sa na vtipoch kedykoľvek Vám napadne.

Maskotom aplikácie je blonďatá (tvorcovia na nič nenarážali) postavička mužského pohlavia, srší vtipom a dobrou náladou už od konca roka 2011. Avšak, ajfonistom začal Vtipko spríjemňovať chvíle len nedávno, no už teraz vieme s určitosťou povedať, že zožne úspech.

Vtipko za necelý rok a pol vyrástol ako z vody. Nemyslíme tým len obrovskú databázu vtipov, ale tiež fakt, že beží na operačných systémoch ako iOS, Meego, Symbian a Android. Samozrejme, tvorcovia nezabudli ani na tých, ktorým sa batérie smartfónov rýchlo vybíjajú, a vytvorili webovú verziu a Facebook stránku pre blonďáka Vtipka.

V každom prípade je treba podotknúť, že app je navrhovaná tak, aby sa pri nej nenudil žiaden používateľ. Databáza vtipov je neustále obnovovaná a aktualizovaná. Používateľ má možnosť vtipy hodnotiť, označovať ako obľúbené a zdieľať. 

Navyše, každý používateľ má možnosť pridať svoj vlastný vtip, ktorý sa ihneď po potvrdení administrátorom zverejní na každej mobilnej a webovej platforme.

Je treba podotknúť, že prvá synchronizácia vtipov si vyžaduje pripojenie na Internet, potom aplikácia funguje aj v offline režime.

Čo sa nám páčilo:

  • skutočne veľká databáza vtipov
  • možnosť voľby tematiky vtipov
  • možnosť pridávania a zdieľania obsahu
  • funguje aj offline
  • jednoduchý a príjemný dizajn

Novinky: Do budúcna Vtipko podrastie ešte viac. Tvorcovia pripravujú súťaže a galérie vtipných obrázkov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Zhrnutie: Aplikácia Vtipko nám padla do oka, a preto ju môžeme čitateľom len odporučiť.  Čo sa často nevidí, je naozaj rozsiahla databáza vtipov a hlavne nás prekvapilo, že sa vtipy neopakujú. To, že vtipy pridávajú aj používatelia vnímame ako skvelé riešenie, pretože  sú takto zapojení do procesu budovania aplikácie, a tiež zabezpečujú čerstvé vtipy. Určite odporúčame skúsiť!

Ak ste sa rozhodli aplikáciu Vtipko vyskúšať, podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti!

Verziu pre každý typ iPhone nájdeš tu!

Komentáre

 

O autorovi: May

 

Študentka denného štúdia Hospodárskej informatiky so záľubou v hľadaní informácií a ich následnej transformácie do zrozumiteľnej a zaujímavej podoby.

 

Najnovšie príspevky v Aplikácie

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>