Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Návody / Vlastné zvonenia pre iPhone ľahko ako nikdy predtým !

 

Dnes si dáme jeden jednoduchý návodik a zároveň tip na veľmi užitočnú stránku, službu nazvite si to ako chcete, ktorá istotne poteší každého majiteľa iPhonu.

Mnoho z Vás určite už riešilo problém s tvorbou vlastných zvonení. Predpokladám, že väčšina z Vás skúšala kadejaké free/platené aplikácie z App Storu, ktoré viacmenej fungovali no stále to nebolo ono.

Máme pre Vás riešenie, ktoré bude istotne vyhovovať každému.

Stránka sa volá audiko.net a umožňuje nám vytvoriť vlastné zvonenie pre Váš iPhone z akéhokoľvek .mp3 súboru uloženého v našom PC a čo je ešte lepšie taktiež aj z ľubovoľného YouTube videa.

Zvonenia na iPhone - audiko.net

Zvonenia na iPhone – audiko.net

Stačí vložiť link/vybrať umiestnenie na disku, kliknúť na “upload”, vybrať želaný úsek zo zvukovej stopy chvíľku počkať a po pár sekundách v závislosti od rýchlosti Vašeho pripojenia vám Audiko ponúkne vytvorené zvonenie na stiahnutie. Otvoríme v iTunes a synchronizujeme s iPhonom.

Aké jednoduché, majme konečne všetci zvonenia podľa vlastných chutí !

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Návody

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>