Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / iMix / MacBook ukrytý v kúsku Slovenska – Innocent & Puojd

 

To, že je MacBook krásavec medzi prenosnými počítačmi netreba nijako špeciálne zdôrazňovať. No aj to, čo je od prírody nádherné, si zaslúži podčiarknuť svoju krásu vhodným oblečením.

Čo nosí na sebe Váš MacBook?

Otázka hodná módnej polície, nás však zaujíma nielen estetika, ale aj puojdvod a kvalita. Spôsobov ako obliecť svoj MacBook do mäkkého a bezpečného obalu je mnoho. Priam až nespočetne veľa.

My však vieme minimálne o jednom, ktorý spomedzi ostatných vyčnieva. A to vo všetkých parametroch.

Unikátne obaly pre MacBook sú produktom spojenia Slovenských značiek Innocent & Puojd, ktoré by svojim vzhľadom spĺňali aj tie najprísnejšie kritéria módnej polície. 

A čo kvalita?

Už prvý pohľad na ne vzbudzuje zvedavosť. Zvedavosť po pohľade bližšom, zvedavosť po prvom dotyku. Evokuje chuť sa s nim zoznámiť, otvoriť si ho, preskúmať.

Dôraz na detail je očividný. Vnútro každého obalu je unikátne, poteší všetkých, ktorí radi cítia zo svojich vecí jedinečnosť. Má ochranné okraje, ktoré bezpečne zafixujú MacBook do polohy a zabránia jeho voľnému pohybu.

Priamy kontakt s obalom od Innocent & Puojd zanecháva v človeku veľmi pozitívny dojem a pocit vysoko kvalitných materiálov.

Vonkajšia strana obalu disponuje šikovným zazipsovateľným vreckom, ktoré si vďaka svojej veľkosti priam pýta, aby ste doň odložili svoj iPad.

Vyrobený zo softshellového nepremokavého materiálu poskytuje vždy suché útočisko pre všetky MacBooky trpiace fóbiou zo zmoknutia.

Na vzniku týchto obalov sa podielali milovníci Apple produktov. A je to vidno pri pohľade z každého uhla.

Z ponuky štýlových dizajnov si vyberie každý. 

Obaly z kolekcie Innocent & Puojd sú obalmi ako sa patrí a sme hrdí, že práve produkty takejto kvality nosia na sebe značku “Made in Slovakia”.

Za zapožičanie ďakujeme InnocentStore – Štýlová digitálna móda pre Apple

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v iMix

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>