Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Príslušenstvo / Najlepšie darčeky pre Apple fanúšika

 

Vianoce sa nezadržateľne blížia, ako však byť pri kúpe darčekov dostatočne originálny a neupadnúť do vianočného darčekového klišé typu ponožky, či pyžamo?

Čo takto obdariť majiteľa Apple produktov niečím, čo urobí jemu a jeho zariadeniam radosť?

Naši priatelia z InnocentStore vedia ako na to!

Tie najlepšie darčeky pre iPhone 5

Cygnett UrbanShield Aluminium

Taký tenký a taký pevný? Prvé otázky, ktoré človeku prichádzajú na rozum pri prvom kontakte s obalom pre iPhone 5 – Cygnett UrbanShield Aluminium. Tvrdený plast v kombinácii s hliníkovou zadnou časťou zabezpečuje stopercentnú a zároveň štýlovú ochranu pre Váš iPhone najnovšej generácie.

Ku každému objednanému obalu Cygnett UrbanShield venuje InnocentStore fóliu Crystal Screen Protector zdarma.

Incipio KickSnap Case

Obal s netradičnou funkcionalitou, ktorá poteší každého majiteľa iPhonu 5. Výnimočnosť obalu Incipio KickSnap spočíva v integrovanom stojane, ktorý vytvára priestor pre nové spôsoby použitia iPhonu. Napriek tomu, že je jeho súčasťou aj stojan, nepôsobí nemotorne ba priam naopak, pôsobí maximálne kompaktným dojmom, ktorý umocňujú kvalitné materiály z ktorých je vyrobený. Skvelo sa zmestí do vrecka.

Luxusné darčeky pre iPhone

SwitchEasy Lux 4S/4

SwitchEasy Lux je obal pre iPhone 4/4S a  je vhodným darčekom pre všetkých tých, ktorí si potrpia na luxusnosti vzhľadu. Vyrobený z kvalitne spracovanej kože pôsobí na dotyk veľmi príjemne a draho.

SwitchEasy Lux predstavuje prvý kožený obal v ktorom je iPhone okamžite pripravený na použitie. Nie je ho nutné z neho vyberať, ani ho žiadnym spôsobom vyklápať.

Ku objednávke obalu SwitchEasy Lux 4S/4 dostanete od InnocentStore zadarmo 2x fóliu na displej Crystal Screen Protector, 1x handričku na čistenie displeja a zároveň 1x kartu určenú na správnu aplikáciu fólie.

Blade Aluminium Bumper 4S/4

Niečo pre tých, ktorí obalmi neradi zakrývajú pôvodný dizajn iPhonu.

Luxusný hliníkový bumper pre iPhone 4/4S, po ktorého nasadení dostáva Váš iPhone osobitý a nezameniteľný štýl, pričom sa zároveň stáva odolným pred nárazmi.

Vyrobený z jedného kusu kvalitného hliníku a dostupný vo viacerých farebných prevedeniach z kvalitných metalických farieb.

Skvelý darček pre každého majiteľa iPhonu 4/4S, ktorý spraví z jeho telefónu nezameniteľný unikát.

Tie najlepšie darčeky pre nežné pohlavie

Incase Metallic Slider Case

V ružovej ako stvorený pre každú majiteľku najnovšej generácie iPhonu.  Jednoduchý, avšak veľmi čistý dizajn zložený z dvoch častí, pútajúci pozornosť už pri prvom pohľade.

Sýte metalické farby pôsobia oku lahodiaco. Vďaka odnímateľnej spodnej časti je možné iPhone pripojiť do akýchkoľvek typov dockov bez nutnosti vyberania ho z obalu. Krásny, jednoduchý a štýlový! Taký je Incase Metallic Slider Case.

Uncommon Deflector Case

Obal pre iPhone 4S/4 s krásnym vzorom tlačeným vysokokvalitnou potlačou, po ktorého nasadení sa Váš iPhone stane okamžite stredobodom pozornosti.

Sýte a žiarivé farby padnú do oka už po prvom pohľade. iPhone v obale ešte nikdy nebol príťažlivejší!

Polka Red Sleeve

Zima zavítala do našich končín. Pri obliekaní sa do týchto nízkych teplôt by sme nemali zabúdať ani na svojich miláčikov. Hrubé ponožky sebe na nohy a jednu tenšiu zároveň na iPhone.

Polka Red Sleeve je originálne, ručne šité púzdro pre iPhone vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Pre iPhone predstavuje dokonalú ochranu. Chráni ho zo všetkých strán.

Krásne a kvalitné prevedenie poteší nejednu majiteľku iPhonu.

Tie najlepšie darčeky pre iPad a iPad Mini

I Love Poppies Magic Sleeve

Mnoho ľudí ani netuší aké krásne kvety má mak. Innocent a Fabrix to ale dobre vedia a práve preto vznikol tento ručne šitý obal pre iPad vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú ku zariadeniu mimoriadne šetrné. Vnútro prešité mäkkou výplňou sa postará o to, aby bol Váš iPad v bezpečí.

Krásny darček pri ktorom zaplesá srdce každého estéta vlastniaceho iPad.

Element Joule iPad Stand

Elegantný stojan pre iPad  s čistým dizajnom vyrobený z jedného masívneho kusu hliníka. Svojim výzorom vzbudzuje pozornosť okamžite a precíznosťou vyhotovenia ulahodí každému detailistovi.

Kvalitou svojho spracovania predstavuje Element Joule iPad Stand skvelý dizajnový doplnok do domácnosti, či kancelárie. 3 nastaviteľné polohy podčiarkujú jeho širokú funkcionalitu.

Pri nákupe Element Joule iPad stojanu dostávate od InnocentStore zľavu na poštovné zdarma!

Popular Tweed iPad Bag umožňuje nosiť iPad pohodlne, bezpečne a popritom všetkom a zároveň elegantne. Brašne Made in Slovakia,  vyrobené v spolupráci Innocent  + Popular sú vhodným darčekom pre všetkých milovníkov štýlových a unikátnych módnych doplnkov.

Brašňa sa vďaka svojmu výnimočnému vzhľadu hodí aj na bežné nosenie.

Skvelý spôsob ako sa štýlovo odlíšiť od ostatných.

 

Incase Book Jacket iPad mini

Praktický obal a polohovateľný stojan pre iPad Mini v jednom. Poskytuje pre neho kompletnú ochranu a zároveň mu dodáva osobitý, štýlový vzhľad. Poteší prístupnosť všetkých portov a tlačidiel bez  nutnosti jeho vyberania z obalu.

Tie najlepšie darčeky pre Mac

Nálepka s ktorou dodáte svojmu MacBooku unikátnosť. Zábavné nálepky umiestniteľné na svietiace Apple logo mu dodávajú vlastnú osobnosť.  Sú malé, zábavné a nezanechávajú po sebe žiadne lepidlo.

Ideálny darček, ktorý poteší každého majiteľa MacBooku.

Súťažte s Mám iPhone a InnocentStore o nálepky Apple Sticker!

Sledujte našu fanpage každý večer medzi 19. a 21. hodinou.

Innocent & Puojd MyšMaš

Unikátne spojenie slovenskej módnej značky Puojd a Innocent prináša plody vo forme takmer dokonalých pre MacBooky všetkých veľkostí.

Dôraz na šetrnosť materiálov a precízny dizajn je viditeľný už na prvý pohľad.

Ideálny darček pre každého majiteľa MacBooku, ktorý pravdepodobne nebude veriť vlastným ušiam, keď  ho prekvapíte informáciou, že výrobok takejto vysokej kvality je Made in Slovakia.

Vzniklo v spolupráci s InnocentStore – Štýlová digitálna móda pre Apple

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Príslušenstvo

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>