Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Príslušenstvo / Obal na iPhone ako módny doplnok, Speck Burton FabShell – recenzia

 

Nie je to ani tak dávno, čo sme Vám predstavili sadu obalov od netradičného spojenia dvoch veľkých hráčov vo svojich odvetviach. Snowboardovo-odevnej značky Burton a jedného z najúspešnejších tvorcov ochranného príslušenstva pre iPhone – Speck.

Obaja sú bezpochýb majstri svojich oborov a v rovnakom duchu sa nesie aj výsledok ich spoločného snaženia. Sada unikátnych plastovo – látkových obalov Speck Burton Fabshell vyráža svojich dizajnom dych a sme radi, že ho mohla vyraziť aj nám.

Dnešným recenzovaným príslušenstvom je Speck Burton Fabshell Big Stripe Fade.

Vyrobený z pevného plastu, už po prvom dotyku vzbudzuje dojem, že ide o predmet výnimočnej kvality .

Čo je dôležitejšie je, že tento dojem pretrváva aj po jeho bližšom preskúmaní.

Obal chráni okrem spodnej a všetkých bočných strán aj tlačidlá, vďaka čomu poskytuje iPhonu kompletnú ochranu.

Každá z jeho strán je pokrytá látkou s Burton grafikou, s výnimkou hrán, ktoré sú z gumy, čím výrazne zvyšujú jeho odolnosť proti nárazom.

Obal je tenký, napriek tomu však v dlani pôsobí mimoriadne pevným dojmom. Vďaka svojmu povrchu sa z nej ľahko nevyšmykne a na dotyk pôsobí príjemne.

Burton Speck FabShell vzbudzuje v spoločnosti svojim vzhľadom záujem a pozornosť.

 

Speck Burton FabShell Big Stripe Fade je jedným z najkrajších obalov s akým sme mali kedykoľvek možnosť sa stretnúť a odporúčame ho pre každého, kto chce spraviť zo svojho iPhonu jedinečný a štýlový doplnok.

Speck Burton FabShell Big Stripe Fade, rovnako ako aj ostatné obaly zo série Speck Burton FabShell sú dostupné napríklad na Innocent Store – Štýlová digitálna móda

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Príslušenstvo

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>