Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / iPad / iBooks

 

Aplikácia vyvíjaná priamo Apple –om určená na čítanie kníh.

Vyberiete si knihu (kúpenú alebo free z App Store) z virtuálnej poličky, otvoríte ju a môžete začať listovať. App Store ponúka stovky kníh všemožných žánrov a autorov, ktoré určite uspokoja aj tie najnáročnejšie čitateľské chute. Všetko samozrejme rozdelené do kategórii ako lifestyle, home, sci-fi, fantasy, humor ale taktiež aj kuchárske knihy, umenie, knihy o zdraví, tele a duchu a mnoho ďalších. Určite si každý nájde tu svoju.Nechýba rebríček najpopulárnejších kníh.

iBooks

iBooks

Po zakúpení sa kniha uloží do efektnej poličky, pre tých ktorý majú problém s orientáciou vo svojich poličkách je určený search režim, postkytujúci zobrazenie titulov podľa názvu, autora alebo kategórie do ktorej patria.

Apple po novom (verzia 1.1) pridal podporu pdf formátu, takže teraz si môžete do svojho iPhone -u alebo iPod Touch -u ľubovoľne nahrávať .pdf a prezerať ich kdekoľvek a kedykoľvek.

Link na App Store: iBooks pre iPhone, iPad & iPod Touch

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v iPad

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>