Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Aplikácie / Tip na App: Lane Splitter – hra pre iPhone

 

Lane Splitter je jednoduchá, takzvaná “záchodová hra”, ktorá sa teší veľkej obľúbenosti. V hre zaujmete rolu motorkára. Cieľom hry je vyhnúť sa všetkým autám alebo kamiónom, ktoré po ceste stretnete a dojsť čo najďalej.

Motorkára riadite nakláňaním Vášho iOS zariadenia do strán. Pozor však na okraje cesty. Ak z cesty vyletíte, skončili ste. Popritom ako sa vyhýbate ostatným účastníkom premávky, zbierate mince. Mince potom môžete využiť na odblokovanie nových motorkárov, vecí pre motorkárov a iných upgradov.

Na výber máte 7 rôznych motorkárov, z ktorých má každý iné schopnosti a 2 druhy ovládania motorky – Novice a Pro. Po ceste môžete naraziť aj na policajnú hliadku. Tej musíte utiecť držaním palca na obrazovke, ktorým aktivujete turbo.

Lane Splitter je hra pre iPhone, ktorá Vám skvele vyplní dlhé sedenia v čakárni u lekára, alebo ako som už na začiatku spomínal, dlhé sedenia na záchode. Cena hry je 0,79 € – Lane Splitter na AppStore

Komentáre

 

O autorovi: Tomu

 

 

Najnovšie príspevky v Aplikácie

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>