Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Príslušenstvo / Hliníkový obal na iPhone – Deff Cleave Draco Aluminum – recenzia

 

Za tie roky, čo sme šťastnými majiteľmi iPhonov sme už stihli prísť do styku so všemožnými obalmi a spôsobmi jeho chránenia. Musíme však priznať, že hliník sme na svojom iPhone ešte nemali a aj preto sme veľmi radi, že máme možnosť recenzovať Deff Cleave Draco Aluminum – precízne vyrobený hliníkový obal inšpirovaný japonskou históriou.

Slová jeho výrobcu – spoločnosť Deff ho popisujú ako majstrovské dielo výroby a zdôrazňuju prémiovosť jeho kvality a celkového dojmu, ktorý po svojom nasadení na iPhone evokuje.

Neostáva nám nič iné iba súhlasiť.

Dôležité je uviesť na pravú mieru pojem obal, ktorý v tomto význame predstavuje rám chrániaci bočné strany iPhonu. Spodok nechráni, na rozdiel od väčšiny ostatných obalov ho však nezakrýva a nekazí prémiovosť jeho pôvodného, výrobného dizajnu.

Zložený z dvoch kusov pevného, kvalitného hliníku, doplnených o tlačidlá rovnakého materiálu pôsobí na iPhone elegantným dojmom, ktorý zaujme na prvý pohľad.

Výrobcov musíme pochváliť za výborné tvarovanie, vďaka ktorému sedí dokonalo v ruke.

Balenie Cleave Aluminium case obsahuje okrem spomínaného hliníkového rámu a hliníkových tlačidiel aj dve miniatúrne skrutky a kľúč na ich priskrutkovanie.

S ich pomocou drží rám ako prikovaný a v kombinácii s iPhonom pôsobí ako jedno telo.

V balení sa nachádzajú aj dva gumené lepiace pásiky, ktoré je možné umiestniť medzi iPhone a samotný obal tak, aby nedošlo k ošúchaniu jeho hrán hliníkom.

Mnoho používateľov má pred hliníkovými obalmi rešpekt a to najmä vďaka šíriacim sa informáciam o ich uberaní signálu siete.

Rozhodli sme sa tieto správy overiť.

Podrobili sme Cleave Draco Aluminum testu straty signálu.

Porovnávali sme správanie sa signálu iPhonu pred a po jeho nasadení. Testované boli dve generácie – iPhone 4 a iPhone 4S.

Poplašné správy sa teda nepotvrdili, signál ostal napriek nasadeniu obalu nezmenený, v prípade iPhonu 4S dokonca nastalo jeho zvýšenie.

Cleave Draco Aluminum našim testom úspešne prešiel. Považujeme ho za ideálnu voľbu pre každého, kto má chuť svoj iPhone odlíšiť a vyzdvihnúť eleganciu jeho výzoru na maximum.

Deff Cleave Draco Aluminum je dostupný napríklad na Innocent Store – Štýlová digitálna móda

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Príslušenstvo

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>