Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Príslušenstvo / Hliníkové brnenie pre iPhone

 

Výber toho správneho obalu pre iPhone považujeme za dôležité rozhodnutie a preto sme mimoriadne radi, keď Vám môžeme spolu s InnocentStore pomocou našich recenzií pomôcť vo vytvorení názoru a uľahčení výberu.

Dnešným objektom nášho záujmu bude Sword Aluminium Bumper Case.

Precízne vyrobený hliníkový obal, ktorý dodá vášmu iPhonu obrovský kus odolnosti. Hneď po rozbalení a prvom uchopení obalu do rúk prekvapí jeho výrazná ľahkosť.


Napriek tomu, že ide o obal vyrobený z kovu, nezaťažuje iPhone takmer vôbec. Váži iba 12,85 gramov, nepridáva mu teda ani desatinu jeho hmotnosti. Táto váha je pri priamom kontakte so Swordom na neuverenie. Obal pôsobí mimoriadne pevným dojmom.

Všetko má na svedomí ysokopevný, precízne vyrezávaný hliník.

Balenie obsahuje výbavu na kompletizáciu obalu. Pozostáva z dvoch pevných hliníkových častí, ktoré je do seba nutné prišróbovať pomocou šróbov. Jeho kompletizácia trvá minimum času a zvládne ju aj Vaša ratolesť, či malý súrodenec.

Šróbováčik nájdete v sade, rovnako ako sadu náhradných šróbiek. Odporúčame ich pozorne odložiť, ide o miniatúrne predmety.

Balenie obsahuje aj protišmykovú nálepku na spodnú stranu iPhonu, s pomocou ktorej sa stávajú všetky jeho strany chránenými.

Po vsadení oboch častí do seba a ich následnom prišróbovaní dostáva iPhone štýlové brnenie.  Chválime širokú škálu prevedení v sýtych metalických farbách.

Obal v nás po svojom nasadení na iPhone vzbudzuje dôveru jeho schopnostiam uchrániť náš telefón od poškodenia. Sword Aluminium Bumper Case dodáva iPhonu pevnú schránku, ktorá sa vďaka svojim elegantne zaobleným hranám drží v rukách navyše veľmi príjemne.

Rám je  zvnútra vystužený čiernou mäkkou gumou, ktorá je ku iPhonu mimoriadne šetrná a uchráni jeho hrany od priamého styku s hliníkom. Efektívne tlmí nárazy.

Všetky ovládacie prvky a kontektory sú voľne prístupné vďaka precízne vyrezávaným otvorom. Tlačidlo Sleep je chránené kompletne, obal ho nahrádza vlastným.

Sword Aluminium Bumper Case je obal, ktorého hlavnými silným stránkami sú jeho pevnosť, ľahkosť a v neposlednej rade najmä aj jeho výzor. Štýlový a mimoriadne praktický doplnok pre každý iPhone 4/4S.

Za zapožičanie do recenzie ďakujeme InnocentStore – Štýlová digitálna móda pre Apple

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Príslušenstvo

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>