Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Novinky / Dohliadač.sk – Všetky akcie a letáky vo Vašom iPhone

 

Dohliadač.sk – aplikácia, ktorá Vám šetrí peniaze

Nebaví Vás prehľadávanie hromady akciových letákov, keď chcete nájsť akciu na svoj obľúbený výrobok? Stránka www.dohliadac.sk tento problém rieši už takmer 2 roky, no teraz prichádza s novinkou – aplikáciou zadarmo pre mobilné telefóny s iOS. Ocení ju každý, kto chce ušetriť a mať prehľad v aktuálnych akciách.

13006495_891305400997948_4238717828998558749_n

Aplikácia ponúka svojim používateľom funkcie ako vyhľadávanie akcií podľa značky jednotlivých obchodov, podľa kategórie tovarov alebo podľa názvu konkrétneho produktu. V online verzii zhromažďuje každý týždeň viac ako 2-tisíc akcií a niekoľko desiatok letákov najobľúbenejších obchodných sietí (napr. Tesco, Kaufland, Lidl, Billa, COOP Jednota, či dm drogerie). Na Slovensku ide o jedinú mobilnú aplikáciu, ktorá ponúka jednoduché a efektívne prehliadanie aktuálnych akcií a letákov.


    Dohliadac-iOS-2      Dohliadac-iOS-3-2      

Funkcie

 Zoznam funkcií, ktoré mobilná aplikácia Dohliadač prináša:

  • všetky aktuálne akcie v 20 hypermarketoch, potravinách či drogériach
  • prezeranie aktuálnych akčných letákov
  • vyhľadávanie zliav na konkrétne výrobky
  • dohliadanie, vďaka ktorému používateľ uvidí všetky akcie na obľúbené produkty na jednom mieste
  • vytváranie nákupného zoznamu
  • mapa obchodov s informáciami o akciách a vzdialenosti predajní

V najbližšej dobe je plánované pridanie množstva ďalších funkcií ako napríklad notifikácie pri objavení sa nových akcií na obľúbené produkty či letáky, možnosť hodnotenia produktov či porovnávanie cien v online supermarketoch.

Aplikáciu Dohliadač.sk stiahnete bezplatne na App Store:  https://itunes.apple.com/sk/app/dohliadac-akcie-a-letaky/id1105447523?mt=8

Dohliadac-iOS-9         Dohliadac-iOS-6

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Novinky

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>