Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Príslušenstvo / Čím ochrániť iPhone 5? Poradíme Vám.

 

Ubehlo pár mesiacov od chvíle kedy najnovšia generácia iPhonu zavítala do ponúk operátorov a na pulty obchodov. Výrobcovia príslušenstva nezaháľajú a ich výrobné linky už dávno chrlia množstvá predmetov s označením „designed for iPhone 5“.

iPhone je väčší, čo znamená, že do starých obalov ho už nevopcháme. S kúpou novej generácie teda súvisí aj kúpa nového obalu. Pokiaľ teda nechcete mať svoj nový iPhone nechránený. Výrobcovia príslušenstva a ochranných krytov pochopiteľne považujú novú generáciu za novú príležitosť na zisky a tak sa dnes nemusíme báť o to, že by sme obal pre iPhone 5, spĺňajúci naše predstavy, nenašli.


Americká spoločnosť Incipio sa už niekoľko rokov zaoberá výrobou príslušenstva pre Apple zariadenia, nejde teda o žiadnych zelenáčov. Vedia dobre, čo naše hliníkové jablká potrebujú.
Rozhodli sme sa zaostriť náš zrak na jeden produkt z ich portfólia. Incipio KickSnap Case.

Pevný plastový obal s integrovaným stojanom. Stojan je nenápadne schovaný v zadnej strane obalu a pomáha iPhonu stabilne stáť. 

iPhone tak môže v prípade potreby slúžiť ako mini-obrazovka bez nutnosti jeho držania v ruke.
Vyrobený z novej generácie polymérového tvrdeného plastu pôsobí v rukách masívne. Po jeho nasadení sa stáva z krehkého iPhonu nebojácny telefón, ktorý sa nezľakne žiadneho pádu. V rukách sa drží dobre, nešmýka sa z nich.

Nenahnevá ani svojim výzorom. Vnútro obalu vystužili páni z Incipia mäkkým materiálom, šetrným ku hranám a zadnej strane iPhonu, vďaka čomu sa v ňom cíti ako vo vatičke.
Vystúpené gumené hrany ochránia displej pred prípadnými pádmi. Všetky konektory a ovládacie prvky sú voľne dostupné, obal nie je pre ich použitie nutné dávať dole.

Bohaté balenie obalu obsahuje okrem samotného obalu aj handričku na čistenie displeja, fóliu na displej a pomôcku na jej aplikáciu.
Incipio KickSnap Case poskytuje kompletnú ochranu pre iPhone najnovšej generácie. Stojan ako prídavná funkcia je netradičným doplnkom, ktorým obal dodáva iPhonu nové možnosti použitia.

Aj vďaka nemu odporúčame KickSnap ako dobrú voľbu pri výbere obalu pre iPhone najnovšej generácie.

Za zapožičanie do recenzie ďakujeme InnocentStore – Štýlová digitálna móda pre Apple

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Príslušenstvo

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>