Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Novinky / Čaká iPhone potomka?

 

Po tom, čo bol iPhone 5 predstavený v septembri, mnoho ľudí ostalo prekvapených. Avšak, len po niekoľkých mesiacoch po tom, čo sa Vám do rúk dostal najnovší smartfón tejto spoločnosti, prichádza ďalší šok.

Čínske zdroje  The Commercial Times a DigiTimes vypustili do plena informáciu o najnovšom pláne spoločnosti Apple, o pláne výroby nového zariadenia iPhone. Ponesie názov iPhone 5s ako správny nástupca rodu. Očakáva sa, že skúšobná verzia sa začne vyrábať v počte 5-10 miliónov kusovdecembri 2012.

Ak  nové zariadenie od spoločnosti Apple zaháji výrobu v decembri, znamená to, že vo výkladoch by sa mohol objaviť už v júni. To by znamenalo, že Apple by sa nevyhol svojej tradícii začatia predaja. O spoločnosti Apple je známe, že sa snaží udržiavať ročné periódy vo vydávaní nových verzií svojich iPhonov.

Zo správy je jasné, že nový iPhone 5s sa dizajnovo nebude líšiť  od svojho predchodcu, zmeny nastanú v samotných komponentoch zariadenia, ktoré sa snažia udržiavať krok so stále rýchlejšie sa vyvíjajúcimi technológiami. Zatiaľ nie je známe, či pôjde o prevratnú evolúciu, no predpokladá sa, že najnovší iPhone by nemalo obísť vylepšenie procesoru, či posilnenie fotoaparátu.

Podľa niektorých špecialistov ide o planý poplach, keďže táto informácia sa šíri od DigiTimes, ktorí sa často mýlili a sú považovaní za nie veľmi spoľahlivý zdroj.

Nikoho by nemalo pobúriť tvrdenie, že od spoločnosti Apple je možné  očakávať ozaj všeličo a prinášajú svojim fanúšikom neustále prekvapenia. Navyše, prihliadajúc na najnovšiu a hlavne meniacu sa filozofiu firmy Apple, môžeme predpokladať, že nový iPhone je na ceste.

To, že je Apple lídrom na trhu tabletov a smartfónov nie je žiadnou novinkou, no konkurencia nikdy nespí, a preto potrebuje potrebuje odolávať nátlaku zo strany konkurentov, udržať si svojich zákazníkov a mať dostatok možností na to, aby zaujal potenciálneho zákazníka. Preto výroba novej verzie smartfónu iPhone 5s znie ako reálna možnosť.

Komentáre

 

O autorovi: May

 

Študentka denného štúdia Hospodárskej informatiky so záľubou v hľadaní informácií a ich následnej transformácie do zrozumiteľnej a zaujímavej podoby.

 

Najnovšie príspevky v Novinky

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>