Mám iPhone hľadá redaktorov!
 

Home / Aplikácie / 5 najlepších multiplayerových hier pre iPhone

 

iPhone dnes už vďaka svojmu výkonu a bohatému aplikačnému vybaveniu robí vrásky na tvári nejednému výrobcovi handheldov a vo svojej podstate aj celému biznisu s hernými konzolami.


V porovnaní s nimi disponuje jednou zásadnou výhodou. Máme ho stále pri sebe a tak si môžeme svoju obľúbenú hru zahrať kedykoľvek, kedy si zmyslíme.

Človek je tvor spoločenský. Hovorí sa.

Ste dvaja a obaja máte iPhone? Nič viac nie je potrebné na to, aby ste si mohli zmerať svoje sily v multiplayerovej hre.

Pošuškáva sa, že sa dnes v App Store nachádza už vyše 1 milión aplikácii. Dovoľte nám ušetriť Váš čas, strávený hľadaním tej správnej hry, ktorá bude jednoduchá na nastavenie a pri ktorej hraní dostane slovo zábava ten pravý rozmer.

Ponúkame výber 5 najlepších multiplayerových hier pre iPhone 

Muffin Knight

Rýchly, akčný, nepredvídateľný. Taký je Muffin Knight, iOS hra vývojového štúdia Angry Mob Games, pri ktorej slovo nuda stráca význam, a pri ktorej sa každý pohľad mimo displej trestá stratou života. Cieľom hry je zbierať muffiny a každý z nich Vašu postavičku nemilosrdne premení na inú, s kompletne odlišnými vlastnosťami, čo núti meniť štýl hry každých niekoľko sekúnd.

Zahrať si môžu dvaja, proti sebe alebo v kooperačnom móde, celú hru zabezpečuje Gamecenter.

Muffin Knight na App Store

Fifa Soccer 2013

Štyri písmená, ktoré netreba pravdepodobne nikomu bližšie predstavovať. Najrealistickejší futbal pre iOS zariadenia. Fifa plní každému fanúšikovi futbalu detské sny. Vychádza každý rok, je vždy aktuálna a vždy dokonalejšia.

Fifu si môžete zahrať vo dvojici. Jediné, čo budete potrebovať je nainštalovaná aplikácia na oboch iPhonoch. iPhony prepojíte pomocou Wi-Fi.

Fifa 2013 na App Store

VS Racing

Preteky áut sme mali my, jedinci mužského pokolenia vždy radi už od čias, keď sme za sebou ťahali káčerov.  Zvuk motorov a pískanie gúm imponovali nejednej detskej duši. Ak máte pocit, že vo Vás kúsok dieťaťa ešte stále prežíva, tak potom bude VS racing tou správnou voľbou.

VS racing ponúka spôsob ako porovnať svoje jazdecké zručnosti s priateľmi. Od hry dvoch hráčov Vás delia iba 3 dotyky obrazovky, jeden súboj trvá necelú minútu, a preto určite odporúčame túto vynikajúcu multiplayerovú free hru pre iPhone otestovať.

VS Racing na App Store

VTT 2 Online

Športy sú obľúbeným typom hier ako v reálnom svete, tak aj v tom virtuálnom. Ak sa niekedy ocitáte  v snoch s pingpongovou raketou v ruke, lahodí Vám zvuk dopadajúcej loptičky, alebo ste jednoducho fanúšikom dobrej virtuálnej zábavy, tak je VTT 2 online pre Vás ako stvorený.

Druhé pokračovanie úspešného stolného tenisu pre iOS zariadenia je ešte lepšie a ešte hratelnejšie než jeho predchodca.

Dvaja si zahráte pomocou Bluetooth, Wi-Fi alebo mobilného pripojenia.

VTT 2 Online na App Store

Warships


Lodičky. Hra, pri ktorej sa odlíšia skutoční morskí vlci od víkendových plťkárov. Bývali časy, keď sa hrávali na papieri. Papier vystriedala obrazovka našich zariadení, no čaro hry ostáva zachované. Pravidlá by mali byť všetkým dobre známe. Začiatok hry sprevádza zvolenie pozícii pre ukrytie lodí svojej flotily. Nasleduje striedanie hráčskych ťahov, v ktorom môžu jedenkrát vystreliť na ľubovoľné miesto na mape. Cieľom hry je potopiť súperove lodičky ako prvý.

Koncept, ktorí poznali už naši dedkovia v prevedení, ktoré poznáme my.

Hra dvoch hráčov si vyžaduje pripojenie cez Bluetooth.

Warships na App Store

Komentáre

 

O autorovi: KrL

 

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mamiPhone.sk, študent denného štúdia odboru Hospodárskej Informatiky na Technickej Univerzite v KE.

 

Najnovšie príspevky v Aplikácie

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>